Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet kapni a patikákban vény...

Lehet kapni a patikákban vény nélkül érzéstelenítőt? (pl. Lidocain spray)

Figyelt kérdés

És ha lehet, azért megkérdezik, hogy mire kell? És van esetleg ezeknek valamiféle mellékhatása? Gondolok itt pl. arra, hogy ha sokat használjuk egy adott helyre, akkor az a hely fokozatosan egyre érzéketlenebb lesz? Bocsánat, ha esetleg hülye dolgokat is kérdeztem, de nem igazán vagyok tisztában a dogokkal, és pont azért kérdezem, hogy ne maradjak hülye.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. jún. 27. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

A Lidocain kenőcs az, amelyik vény nélkül vásárolható, az összes többi lidocaint tartalmazó szer (pl. spray, injekció) vényköteles.


Igaz a kérdésből nem derült ki, de remélem, hogy nem a hosszabb nemi aktus miatt szeretnél ilyen készítményt használni "azon a bizonyos helyen", mert az nem túl jó ötlet.

2009. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

[link]

A spray vényköteles, nem véletlenül... Részben pont azért, hogy ne használják olyan marhaságra, amire valószínűleg te is szeretnéd. (Ha sérülés vagy fájdalomcsillapítás miatt kellene, nem félnél attól, hogy megkérdezik mire kell...jól sejtem?:)

2009. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót.


Rosszul sejted. Nem a hosszabb nemi aktus érdekében szeretném használni, tekintve, hogy lány vagyok és nem lenne értelme késleltetni a magömlésemet, mivel nálam ilyen eddig nem fordult elő, és valamiért az a sejtésem, hogy már nem is fog.

Fájdalomcsillapítás a cél, csak nem szeretném részletezni a patikusnak, hogy miért, minek, hova, mert elég intim a téma.

2009. jún. 28. 23:19
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg az orvos nevű állatfajta felkeresésée? Ha tényleg indokolt, ő felírja, ha meg nem, akkor is megmondja a megoldást. Ne barkácsolj magadon, sokkal többet ártasz vele.
2009. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért nem keresem fel az orvost, mert nincs értelme. Vagy legalábbis szerintem nem igazán érdekelné, hogy nekem azért kell egy kis érzéstelenítő, mert nem tudom magam ott elviselni szőrösen, a krém nem válik be, a borotvától folyamatosan begyullad a nyirokcsomóm (néha megvágom magam...) viszont olyan érzékeny, hogy a gyantát és epilátort csak így bírom elviselni.
2009. jún. 29. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Találtál végül megoldást? Ha igen, kérlek írd le, nekem is ugyanez a problémám, és most akadtam rá a kérdésedre.
2010. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
35%
Nem véletlenül nem lehet kapni csak úgy lidokain sprayt.Nagyon erős.Csak nagyon indokolt esetben adnak az orvosok és inkább mást írnak fel.Ha nemi problémád van akkor jobb a kenőcs!És olcsóbb
2011. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
30%

"Esetleg az orvos nevű állatfajta felkeresésée?"


Azt úgy felejtsd el ahogy van.

2012. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
84%

Lidocaint én úgy tudtam beszerezni, hogy egy barátom vizimentő volt a strandon és tőle kaptam egy bontatlan sprét. Viszont nekem nem ilyen, khmm... kozmetikai célra kell. Férfi vagyok és céges segélynyújtáshoz kell, bozótvágókkal, nem ritkán kaszákkal is dolgozunk és volt is rá példa, hogy egy kolléga megvágta magát kaszával, sőt még az is előfordulhat, hogy varrni kell. Tehát nekem mindenképp szükségem van rá mert úgy kvarossz varrni, ha közben ugrálnak, ezért egy ritka idiótának tartom aki kitalálta, hogy csak vényre adják. Ha az árát kifizetem miért korlátoznak ebben? Ez demokrácia? Ez egy szar...


Ha meg valaki akkora barom, hogy szexre használja hát egészségére. De az is hadd legyen már az ő döntése!

2012. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
57%

Természetesen nem lehet recept nélkül kapni egyik fajtáját sem föleg az alkoholtartalma miatt,és természetes dolog hogy megkérdezik mire kell,mert ha pl.fogfájás áll fent és ha túl sokat fujkálod az adott fogra kikezdi a nyálkahártyádat és több kárt csinálsz vele mint hasznot,ráadásul az ilyen jellegű injekcióval szemben a hatása is csak 20 perc,

Tehát ne probálkozz ezzel semmiképpen.

2012. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!